dětská postel dobešovi

Materiál pro tento pokoj si částečně vybírala sama malá dcera zákazníků (a dle fotek si nevybrala vůbec zle). Veškeré kováním BLUM. Postel ze zdvojeného lamina.

7.5.2012

postýlka maťo

Matoušova postel vyrobena z masivní borovice. Zvláštností postele je použití jednostranně neobřezaných dílů.

9.4.2012

ložnice kučerovi

Předloha pro nábytek do této ložnice mi jasně dávala najevo, že v tomhle případě mě čeká opravdová truhlářská lahůdka. Manželská postel včetně nočních stolků je vyrobena kompletně z masivního dubu. Ozdobná reliéfní lišta je vyrobena ze štípaného dřeva. Síla předního i zadního čela je nadstandartních 80mm. Vše namořeno do odstínu dle přání zákazníka a následně lakováno. Součástí ložnice je také vestavná skříň. Korpus skříně masivní smrk, posuvné dveře s výplní lakovanýn sklem od firmy DELFI.

20.1.2012

dětský pokoj sára

Pokoj je zajímavý kombinací lamina a masivu. Šatní skříně, komoda i stůl jsou vyrobeny z lamina. Veškeré kování je od firmy BLUM. Masivní dubová postel mořená odstínem tak, aby ladila k ostatnímu nábytku skrývá rozkládací postel i úložný prostor v šuplíku.

30.6.2011

postel jasan

Manželská postel vyrobená z masivního jasanu. Pro výplně bočnic i čel byla použita dřevotřísková deska dýhovaná přírodní dýhou. Lak bezbarvý pro zvýraznění kresby jasanu. Rošty lze vyklopit nahiru vč. matrace a tím se dostat do úložného prostoru pod nimi.

21.5.2011