postel jasan

Manželská postel vyrobená z masivního jasanu. Pro výplně bočnic i čel byla použita dřevotřísková deska dýhovaná přírodní dýhou. Lak bezbarvý pro zvýraznění kresby jasanu. Rošty lze vyklopit nahiru vč. matrace a tím se dostat do úložného prostoru pod nimi.

21.5.2011

postele Haferátka

Postel byly podobně jako postel rodičů vyrobeny z masivní borovice. Tentokráte byla, použita klasická konstrukce. Součástí jedné z postelí je vysouvací úložný prostor. Druhá pod sebou skrývá nízké lůžko.

2.5.2011

manželská postel hafera

Manželská postel byla navržena pro pár s dětmi. Proto byl kladen důraz na její pevnost a pohodlí. Pro výrobu byla zvolena masivní borovice, která byla posléze lakována čirým lakem, čímž byla zvýrazněna její přírodní kresba. Konstrukce postele byla zhotovena z lepených fošen, kdy hlavní nosná konstrukce má průřez 160x80mm (běžná síla materiálu pro postele je max 40mm).

8.2.2011

patrová postel erik

Patrová postel bez spodního patra by měl být přesný název. V rámci úspory prostoru v pokoji zákazníka bylo vybráno řešení rozmístění nábytku tak, že se dětská postel přemístila nad psací stůl. Materiálem pro výrobu byl smrk opatřený tenkovrstvou lazurou ve vybraném odstínu. Přístup na horu je zajištěn mobilním žebříkem (proto se v zábraně proti spadnutí nedělal otvor pro přístup).

8.4.2009